Wyszukiwarka
Masz pytanie?

darmowa dostawa od 199zł

Zestawy prezentowe dla Firm

W dzisiejszych czasach przedsiębiorcy coraz większą wagę przykładają do dbania o największy zasób firmy. Kapitał ludzki jest nieoceniony dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa, dlatego czasy, w których świąteczne paczki były tylko dodatkiem do wypłaty, bezpowrotnie minęły. Współczesny pracodawca musi postarać się bardziej.

Poziom motywacji w zakładzie pracy zależy od wielu czynników. Jedną z zachęt, jakie może stosować pracodawca, są podarunki i wyróżnienia. W tej roli doskonale sprawdzą się zestawy upominkowe dla firm.

W przypadku zamówień powyżej 1000 zł prosimy o kontakt mailowy: kontakt@jasiowapiwniczka.pl lub telefoniczny: 726 100 120 w celu indywidualnej wyceny. Istnieje możliwość spersonalizowania zawieszki prezentowej, możemy na niej umieścić logo Twojej firmy lub specjalną dedykację. W obu przypadkach czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. 

Sortuj wg:
 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz

Kosze prezentowe dla firm – na jakie okazje?

W tej sekcji zebraliśmy upominki, które z pewnością doceni Twój personel. Przedstawione tu produkty mogą zostać wykorzystane jako wyróżnienia indywidualne lub grupowe. Zestawy prezentowe dla firm to również pomysł na kosze świąteczne. Nadają się na rocznice, urodziny pracowników lub na inne okazje, w których trakcie świętuje się branżowe sukcesy.

Czym charakteryzują się zestawy prezentowe dla firm?

Pomyśleliśmy o wszystkim. Nasze pyszne i zdrowe wyroby serwujemy w estetycznych opakowaniach z uniwersalnymi etykietami. Wszystkie produkty są więc od razu gotowe do przekazania obdarowanemu.

Stylistyka opakowania nawiązuje do ekologii, co jeszcze lepiej podkreśla naturalne pochodzenie wyrobów. Jednocześnie charakteryzuje je uniwersalność – kosze prezentowe dla firm zawierają różne produkty, co przekłada się na szerokie spektrum cenowe. Sprawdź nasze zestawy świąteczne i doceń starania swoich pracowników. Odpłacą Ci za to jeszcze większym zaangażowaniem.

Zestawy upominkowe dla firm – dodatkowe możliwości

W przypadku zamówień, których wartość przekracza 1000 zł, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. W takiej sytuacji dokonamy indywidualnej wyceny. Dodatkowo istnieje możliwość spersonalizowania zawieszki prezentowej. Możesz umieścić na niej logo Twojej firmy lub specjalną dedykację. W obu przypadkach czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.