Wyszukiwarka
Masz pytanie?

darmowa dostawa od 199zł

Dzieci poznają świat z Fundacją Jasia Wędrowniczka

2021-08-09 13:00

„Co robiłeś na wakacjach?” Pierwszego dnia szkoły, to zdanie wypowiedziane było niezliczoną ilość razy :) 

Dzięki Fundacji Jasia Wędrowniczka dzieci z Rymanowa i okolic mogły przeżyć wspaniałą, wakacyjną przygodę.

 

 

Półkolonie organizowane są co roku i niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego wink Organizatorka Marzena Szepieniec zapewnia tyle różnych atrakcji, że dzieci chętnie wracają tu każdego lata.

Pieczenie ciasteczek pod okiem najlepszych kucharzy, przygotowywanie owocowych koktajli, kreatywne zajęcia plastyczne, zawody sportowe, lekcje tańca oraz nauka języków: angielskiego i hiszpańskiego – tak nasze dzieci spędzały czas.

Główną atrakcją była wycieczka w Bieszczady do zagrody z alpakami oraz Otaczarni w Bukowcu, gdzie dzieci mogły przejść się ścieżką edukacyjną oraz popluskać w rzece Solince.

Przeglądając zdjęcia z półkolonii, słuchając opowieści dzieci i patrząc na ich rozżalone miny ostatniego dnia nasuwa się jedna myśl: najlepsze wakacje z dzieciństwa to te spędzone z rówieśnikami, na wsi smiley Czy może być coś wspanialszego?

Jako świadomi rodzice, często nie wiemy jak zorganizować naszym dzieciom czas wolny. Trzeba wykazać się niemałą logistyką, aby zapewnić opiekę na 2 miesiące, mając tylko 14 dni urlopu. Wakacje to dla rodziców prawdziwe wyzwanie! Jednocześnie chcielibyśmy, aby był to czas spędzony kreatywnie, na świeżym powietrzu, z dala od telewizji i Internetu. Z pomocą przychodzą takie miejsca jak Jaś Wędrowniczek. Szukajcie ich w swoich okolicach :)

Dzieci poznają świat z Fundacją Jasia Wędrowniczka - Galeria 4