Wyszukiwarka
Masz pytanie?

darmowa dostawa od 199zł

Dostawa i płatność

WAŻNE ! ! !

Nasze produkty są naturalne, pyszne i zdrowe, ale wiele z nich jest w szklanych słoiczkach i szklanych butelkach. A to oznacza, że musimy je bardzo dokładnie zapakować, żeby dotarły do Was w całości. Dlatego starannie zabezpieczamy je folią i tekturą oraz różnymi wypełniaczami. W duchu idei LESS WASTE staramy się, żeby większość zabezpieczeń w naszych paczkach oraz kartonów do wysyłki pochodziła "z odzysku" - używane folie bąbelkowe i kartony na przekładki odbieramy od zaprzyjaźnionych sklepów, hurtowni spożywczych oraz wykorzystujemy z powrotem rzeczy z paczek, które do nas trafiają. Sortujemy dokładnie wszystkie nasze odpady oraz staramy się minimalizować zbędne rzeczy w naszym otoczeniu. Dlatego prosimy o wyrozumiałość przy rozpakowywaniu, segregowanie odpadów oraz dalsze używanie materiałów z naszych paczek :)

Koszty dostawy - Polska

Zamówienia powyżej 199,00 zł wysyłamy gratis.

Koszty dostawy przy zamówieniach powyżej 1000,00 zł ustalamy indywidualnie. Prosimy o kontakt.

 

Forma dostawy Koszt dostawy przy płatności z góry Koszt dostawy za pobraniem
Paczkomaty InPost 24/7 15,90 17,90
Kurier InPost 16,90 19,90


Odbiór osobisty możliwy jest po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem +48 726 100 120.

Koszty dostawy Europa

Zagraniczną wysyłkę paczek ustalamy indywidualnie według aktualnych cen naszych przewoźników. Najlepiej skontaktujcie się z nami mailowo kontakt@jasiowapiwniczka.pl lub telefonicznie +48 726 100 120.

UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce. Jeśli złożysz swoje zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 11:00, to wyślemy je w poniedziałek.

 

Rodzaje płatności

  • przelew on-line
  • przelew tradycyjny
  • gotówka przy odbiorze