Wyszukiwarka
Masz pytanie?

darmowa dostawa od 199zł

O nas

Rozległe bieszczadzkie połoniny i beskidzkie szlaki wiodące przez łagodne górskie szczyty tworzą unikalny krajobraz bliższych i dalszych okolic hotelu i restauracji Jaś Wędrowniczek w Rymanowie – miejsca z niespełna dwudziestoletnią tradycją. W 2013 r. współwłaścicielka Justyna Szepieniec założyła Fundację Jaś Wędrowniczek. Fundacja chętnie wspiera różnorodne inicjatywy społeczne, zwłaszcza przedsięwzięcia realizowane na rzecz dzieci: pozyskuje środki i wspiera wiele projektów dotyczących wychowania poprzez sport, właściwe odżywianie, działania kulturalne, społeczne. Fundacja organizuje również obozy, warsztaty, szkolenia, wycieczki dla dzieci i osób starszych.

Z miłości do regionu i dobrego, lokalnego jedzenia zrodził się pomysł otworzenia sklepu internetowego, tak właśnie w 2021 roku powstała Jasiowa Piwniczka. 

Zajmujemy się rzemieślniczym przetwórstwem owoców i warzyw oraz współpracujemy z lokalnymi manufakturami, w których gospodarze w poszanowaniu dla tradycji regionu, wytwarzają produkty według starych receptur, zbierają miód, produkują oryginalne słodycze. Wszystko to wykonywane jest w zgodzie z naturą, dzięki czemu produkty są najlepszej jakości. Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego trafiają one na stoły mieszkańców całego kraju, którzy dzięki temu mogą posmakować wyjątkowych regionalnych specjałów: konfitur, dżemów, kiszonek, zdrowych słodyczy i przekąsek, octów, miodów, kaw, herbat, suszonych owoców i warzyw. W Jasiowej Piwniczce zostały zebrane prawdziwe skarby Bieszczad i Beskidu, takie jak: borówka brusznica, aronia, jagoda leśna, jeżyna, czosnek niedźwiedzi czy dzika mięta, po to, by ich wyjątkowe smaki i walory mogła poznać i docenić cała Polska.

Jeśli chcecie spróbować:

  • aromatycznego pesto z niedźwiedziego czosnku
  • wyjątkowej konfitury z jagód leśnych z nutą dzikiej mięty
  • naturalnie wyrabianych krówek o nieziemskim smaku
  • smakowitych olejów i masła ghee
  • oraz innych regionalnych pyszności, to możecie ich zasmakować u nas.

Te skarby zgromadziliśmy w naszej Jasiowej Piwniczce i chcemy się nimi z Wami podzielić.

Zapraszamy w niezwykłą, kulinarno-artystyczną podróż...

Justyna Szepieniec - właścicielka - osoba zdecydowanie kreatywna, która pracę łączy z niezwykle bogatym życiem osobistym. Współwłaścicielka hotelu i restauracji Jaś Wędrowniczek w Rymanowie, założycielka Fundacji Jaś Wędrowniczek, pomysłodawczyni i właścicielka sklepu internetowego Jasiowa Piwniczka.

W latach szkolnych uprawiała lekkoatletykę, piłkę ręczną. Lata studenckie to II liga piłki ręcznej w Krakowie oraz sekcja pływacka AE Kraków. Kolejne sportowe zainteresowania i osiągnięcia to drugi stopień ratownika wodnego oraz patent sternika motorowodnego.

Uczestniczka trzech wypraw w najwyższe góry Świata, Himalaje. Wspinała się z Krzysztofem Wielickim, Ryszardem Pawłowskim, Anną Czerwińską, Piotrem Morawskim, Peterem Hamorem.

W wolnych chwilach wspina się oraz uprawia jeździectwo. Osoba pełna pomysłów na biznes i energii do ich konsekwentnej realizacji.

Doktorantka w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH w Warszawie.