Wyszukiwarka
Masz pytanie?

darmowa dostawa od 199zł

Trwa w pełni wiosna! W Bieszczadach niedźwiedzie już dawno obudziły się ze snu... A my - ludzie?

2021-06-02 12:00

Trwa w pełni wiosna! W Bieszczadach niedźwiedzie już dawno obudziły się ze snu... A my - ludzie? 

 

Co możemy zrobić dla siebie, aby wzmocnić swój organizm i czuć się dobrze? Również po to, abyśmy mogli powolutku przygotować się do nadchodzącego lata.


Przedstawiamy garstkę porad od nas, specjalnie dla Was:

 

  •  Pijcie codziennie rano łyżeczkę octu żywego rozpuszczoną w szklance wody. Uregulujecie równowagę kwasowo-zasadową (odkwasicie organizm), a Wasze brzuszki też będą za to bardzo wdzięczne. Klasyczny ocet jabłkowy (koniecznie niepasteryzowany) jest do tego idealny!

 

  •  Możecie zrobić sobie kurację wzmacniająco-energetyzującą z ziół, czyli do picia włączyć herbatkę ziołową. Pomoże Wam nabrać sił i z radością witać każdy nowy dzień. Świetnie może się sprawdzić np. herbatka „Wiosenne Wzmocnienie”.

 

  •  Kawa? Niech będzie kawa "kuloodporna"! Czyli z korzystnymi tłuszczami i jednocześnie przepyszna! Sprawi to łyżeczka Pychoty do kawy, a tak zaparzona „mała czarna” utrzyma w Was nie tylko poczucie sytości, ale i... uśmiech :)

 

  •  Używajcie oleju kokosowego nierafinowanego, bo to doskonałe źródło energii. Sprawdzi się nie tylko w kuchni, ale jest doskonały również w łazience - używany do pielęgnacji ciała (o czym niżej). Tak samo z cudeńkiem, jakim jest masło ghee. Ale takim naszym, wyrabianym z miłością w... Bieszczadach!

 

  •  Jeśli już używacie cukru, to możecie spróbować ograniczyć jego ilość. Pomoże Wam w tym naturalny miód, ziołomiód lub syrop z agawy. To zdrowsze zamienniki, a o to przecież chodzi! :)

 

 

  •  A na koniec coś specjalnego - dla ciała i ducha, czyli aromatyczna kąpiel. Dodajcie soli lub płynu z naszych regionalnych uzdrowisk do wody, a stworzycie pielęgnacyjną i odprężającą chwilę dla siebie. Może to być np. iwonicka sól jodobromowa albo sól/musująca kula do kąpieli z Waszym ulubionym zapachem. Po takim domowym spa możecie użyć balsamu albo (w wersji najbardziej naturalnej) oleju kokosowego. 

 

Świętujemy wiosnę, dbając o siebie.

Dołączcie do nas! Wszakże następną będziemy mogli cieszyć się dopiero za rok. Zwłaszcza że ta wiosna jest bardziej wyjątkowa niż inne. Dlaczego? Bo tej wiosny zawitaliśmy u Was jako Jasiowa Piwniczka.

A już za nieco ponad tydzień... przedstawimy nasze nowe produkty. Włączcie zatem ciekawość - razem z nami i z wiosną! Zapraszamy do odkrywania, bo przecież świat czeka właśnie na Was :)